Zdravé džemy bez rafinovaného cukru

Zdravé džemy bez rafinovaného cukru


Výrobou takovýchto džemů se zabývá velice zajímavá firma Koldokol z Bílých Karpat. Mají i nádherný a nápaditý název. BIOLÁDA.  K jejich výrobě používají především kvalitní suroviny z vlastních sadů a ze sadů svých přátel. A jak je známo, tato oblast se opravdu může chlubit velice zdravým ovzduším. Výrobci této dobroty použili k oslazení koncentrovanou jablečnou šťávu a k zahuštění agar. Jejich naprosto originální receptura zaručí nejen kvalitu, ale neskonale výborné chuťové vlastnosti. Chcete-li si tedy dopřát něco sladkého, velice chutného a zdravého, neváhejte.
Výběr druhů je také pestrý a neobvyklý.
·         Borůvka
·         Višeň
·         Rakytník a hruška
·         Hruška
·         Zahrada
·         Švestka
·         Muchovník
·         Agónie
·         Jahoda
sklenice na zemi.jpg
Také se vám už sbíhají sliny? Některé názvy zní exoticky, ale jedná se o staré druhy keřů a stromů, které z naší přírody téměř vymizely, ale díky těmto obětavým a šikovným lidem mámě šanci je znovu objevit.
Máte rádi sirupy a ty z běžného obchodu vám připadají řídké, chemické, málo ovocné, nebo hledáte něco nového a zajímavého?
Vybírejte. Tyto sirupy jsou vyrobeny z velice kvalitního třtinového cukru, citrónu a toho nejlepšího ovoce nebo bylinek.
·         Levandule
·         Meduňka a heřmánek
·         Dobromysl a echinacea
·         Mateřídouška a lípa
·         Černý bez
·         Máta
·         Mrkev a rakytník
·         Šípek
·         Citrón
·         Jahoda
·         Malina
·         Maté a citrón
dvě hrušky.jpg
Voní i na dálku, že? Pro své zdraví opravdu nemůžete více udělat. Výrobci jsou rodinná firma, ve které vám rádi poradí, a zodpoví na zvídavé otázky.
Samozřejmě, že v jejich obchodě nenajdete jenom džemy či marmelády a mošty či sirupy, ale i dětské ovocné pomazánky, čaje, různé omáčky a těstoviny, špaldové celozrnné mouky, krupice a vločky.
Když je to v takovéto úžasné bio kvalitě a za rozumné ceny, proč si občas nezamlsat. Co myslíte? Tak neváhejte. Koldokol je ta opravdu správná volba pro váš mlsný jazýček.

Zdravé džemy bez rafinovaného cukru
5 (100%)3