Skladný šikula

Skladný šikula

Kolik informací se dnes vejde na klíče, do kapsy, na řetízek či do propisky? Fakt hodně. Fotky, videa, všelijaké soubory s tabulkami, texty a bůhví čím ještě. Při dnešní kapacitě takto tvarovaných „úesbéček“ sebou můžete nosit opravdu velkou porci dat. Přinejmenším srovnáme-li kapacity s předchůdci dnešních datových médií, jsme úplně někde jinde. Ve světě nul a jedniček nejde určitě o nic neobvyklého, kvapné tempo vývoje se týká celého IT odvětví. Nicméně i tak jde o rozdíly značné, a to ne pouze v kapacitách, ale i v rychlostech zápisu, možnostech opakovaných přepsání nebo ve velikosti samotného média. 8 MB prvních flash disků oproti dnes standardním 8G nebo dokonce možným 16TB, to už znamená diametrální rozdíl. U rychlosti výkonných disků s USB 3.0 se délkou přenosu dostáváme rovněž o notný kus dál. Spojíme-li dané výhody s digitální dobou obecně, máme tu produkt s rostoucí popularitou.
fleška My company
Přenášení filmů, fotek nebo písniček ve formátu MP3 bývá asi i nejběžnějším způsobem užití „flešky“. Avšak existují i jiné účely, pro něž je tento malý pomocník jako stvořený. Pomocí něj lze přenášet například i nastavení rozličných programů, bootovat operační systém atd. Nekonečné množství tvarů, barevných provedení a různých materiálů tudíž skrývá paměť využívanou dnes a denně spoustou lidí po celém světě, a to ne pouze k zábavě.
usb flash disk
Proto je logické, že k „fleškám“ obracejí pozornost stále víc i obchodníci a marketéři napříč různými byznysy. Reklamní flash disk je prostě výborným šiřitelem kontaktních informací a loga společnosti. Běžné materiály používané při výrobě standardních „flešek“ navíc zaručují celkem vysokou odolnost proti jejich fyzickému zničení. Nízká pořizovací cena a všechny kladné vlastnosti v souhrnu neznamenají jen praktickou věc, ale samozřejmě také velice zajímavý reklamní předmět.

5/5 - (2 votes)