Přírodní produkty pro vaše zdraví

Přírodní produkty pro vaše zdraví


Mezi přírodní přípravky nebo produkty, které opravdu fungují a jsou hlavně prospěšné pro naše zdraví, můžeme například zařadit rostlinné oleje, které jsou tím nejúčinnějším, co lze v dnešní době využít. Možná vás překvapí i to, že se v dnešní době tahle skupina rozrůstá a to opravdu rychle. Rostou nejen nové skupiny ale také obliba u těch, kteří je někdy vyzkoušeli. Některé oleje se využívají vnitřně a můžete je najít například jako jednu ze složek v různých přípravcích přírodní kosmetiky.
olivový olej a zálivka.jpg
Určitě je vám více než jasné, že některé z olejů jsou známější a jiné zase tolik ne, i když také fungují. Možná jste už někdy na internetu narazili i na firmy, které se právě na tyto produkty specializují a to hlavně na jejich produkci. Mezi jednu z největších firem, která se o tyto produkty zajímá, můžeme zařadit například EkoMedica Czech. Určitě každý, kdo někdy nějaký ten produkt této firmy vyzkoušel, nelitoval a pokud jej vyzkoušíte vy, také rozhodně litovat nebudete. Z vlastní zkušenosti mohu říct, že všechny produkty jsou opravdu skvělé. Na některé z nich se právě teď podíváme.
Nejvíce nakupovaný a také nejznámější je asi Oreganový olej. Ten je totiž velmi tradiční. Jeho velké výhody jsou například v tom, že uvolňuje křeče, a proto je vhodný například pro ženy v době menstruace. Někteří tvrdí, že dokonce pomáhá zlepšit i náladu.
kakaové máslo.jpg
Skvělý je také Hořčičný olej, který se získává ze semínek hořčice seté. Možná už jste někdy slyšeli o tom, že působí dráždivě a místně prokrvuje. Právě téhle vlastnosti se využívá hlavně pro uvolnění ztuhlého svalstva a při léčbě revmatu.
Méně známý je pak Arašídový olej, který obsahuje velké množství důležitých látek, mezi které můžeme zařadit vitamín B, hořčík, vápník a mnoho dalších. Jedná se o velmi účinný antioxidant.
Zajímavý je také určitě Dýňový olej, který má projímavé účinky a dříve se používal při léčbě zánětů nebo jako doplněk stravy.
Těch olejů existuje samozřejmě více, ale my jsme pro vás vybrali ty nejzajímavější, se kterými se rozhodně můžete setkat.

970x250-erotickepradlo7-1429533360.jpg

Přírodní produkty pro vaše zdraví
Ohodnoťte příspěvek

Comments are closed.