Přesnost a pohodlí do vaší dílny

Přesnost a pohodlí do vaší dílny

Pokud byste navštívili některou dílnu, ve které její majitel nebo zaměstnanec vyrábí produkty ze dřeva, kovu, plastu nebo jiného materiálu, pak se tak jistě setkáte s několika nezbytnými stroji a přístroji, které mu jsou v jeho práci nápomocné. Zajisté tam nebude chybět například soustruh nebo důležitá stojanová vrtačka. Díky těmto pomocníkům je možné vytvořit dokonalé a přesné dílo bez větší námahy. Stojanové vrtačky https://www.recordpower.cz/STOJANOVE-VRTACKY-c2_6_2.htm umožňují použít širokou škálu bitů a instalované čtyři rychlosti mají za úkol poradit si s vrtáním rozličného spektra materiálů.
·        Jak bylo řečeno, není problém pomocí kvalitních strojů zdolat jak dřevo, tak i plast nebo odolný kov.
·        Litinový stůl je možné uvést do sklonu až čtyřiceti pěti stupňů, přičemž je stále zajištěno bezpečné držení materiálu.
Jestliže uživatel potřebuje možnost větší kapacity vrtání, pak může být stůl přesunut na stranu.Základna tedy může být použita jako pracovní stůl, který rovněž přijímá různě dostupné svěrky.
pracovník s vrtačkou

Vysoká úroveň posuvného systému

Pevnost a vysoký výkon je zajištěn litinovým vřeteníkem, který zároveň umožní velice vítané snížení vibrací, které jsou v mnoha ohledech nežádoucí.
·        Pro účely přesného a opakovaného vyvrtávání jsou stojanové vrtačky vybaveny přesným, hloubkovým dorazem.
Každý odborník vám potvrdí, že jednou z nejdůležitějších částí každého vrtacího stojanu je jeho posuvný mechanismus. Jestliže si tedy budete do své dílny vybírat tento produkt, pak rozhodně dbejte na vysokou úroveň posuvného systému. Levné napodobeniny jsou v tomto ohledu na nižší úrovni.
nástavce vrtačky
–         Kvalitní stroje disponují přesně vyráběným hřebenovým posuvem s tuhým a zároveň masivním podstavcem.
–         Ten umožňuje stabilní, hladký a přesný pohyb.
–         Splňuje tedy veškeré požadavky, které jsou na tento stroj kladeny.
 

Ohodnoťte příspěvek