Parťák pro každou příležitost!

Parťák pro každou příležitost!

Jestli i vy rádi sledujete nové módní trendy, pak jste již určitě slyšeli i o sedacích pytlích. Pokud ne, pojďme si je společně představit.
Jedná se o „parťáky“ pro všechny členy domácnosti. Děti zajisté uvítají, pokud si budou mít kam na zemi sednout. Především potomci toho nejmenšího věku ocení, že se nemusí složitě drápat na jakoukoliv židličku. Stačí jim prostě se připlazit k vaku a lehnout si – plus budou v blízkosti všem domácím mazlíčkům a budou se s nimi moci neomezeně tulit. U malých dětí vám bude plusovým bodem to, že si budete jisti, že váš potomek z pytle nespadne na zem a nemůže si nikterak ublížit. Tudíž je v naprostém bezpečí a vy se v klidu můžete věnovat například vaření, či úklidu koupelny.žena na sedacím pytli.jpg
Starší děti zajisté ocení, že se z vaku velice pohodlně sleduje televize, či hrají hry na nějaké konzoli. Pokud jsou děti stále malé, vlezou se na jeden pytel klidně dvě. Za předpokladu že vám potomci domů dovedou spoustu kamarádů, jedná se o ideální řešení, kam si všichni můžou sednout. Již nebudete muset shánět po celém bytě židle a složitě je přenášet z místnosti do místnosti. Nehledě na to, že děti se na sedacích pytlích vyřádí i skvěle odpočnou.
Dalším plusovým bodem je to, že se jedná o jedinečný designový doplněk. Vak si můžete pořídit v mnoha velikostí, barvách i tvarech, tudíž nemůže být pochyb o tom, že do vaší domácnosti padne jako ulitý. Pokud si koupíte přímo sedací vaky DUO, zajisté neprohloupíte. Oproti jiným sedacím pytlům tohoto typu se liší především tím, že se dají polohovat. Proto si je snadno přizpůsobíte tak, aby pro vás byly nanejvýš pohodlné.dítě sedící na zemi.jpg
Tuto moderní vymoženost určitě ocení i vaši mazlíčci. Buďte si jistí, že kdykoliv nebudete doma, bude se jednat o jejich nejoblíbenější místo ke spánku a odpočinku. Pokud pytel bude jakkoliv špinavý, snadno jej opět očistíte.