Nejoblíbenější sexuální polohy Čechů

Nejoblíbenější sexuální polohy Čechů

Pokud se podíváme do světa, zjistíme, že na plné čáře zde vítězí klasická poloha misionářská, hlavně v Americe, kde ji jako svou oblíbenou uvedlo jednak pětapadesát procent mužů, ale také šedesát dva procent žen.

Říkáte si, že je to poměrně nuda? Inu, není se čemu divit. Moderní doba nepřeje dostatečnému času na sex, a většinou upřímně ani partneři nejsou na stejné sexuální vlně, aby se dokázali více odvázat. Zvláštní je, že nejenom že tuto polohu lidé v Americe nejčastěji praktikují, ale v naprosté většině případů i preferují před jinými zajímavějšími polohami.
milenci na pláži
Jak vypadá žebříček nejoblíbenějších poloh?

1.       Misionářská poloha
Na prvním místě v oblíbenosti ale i v tom, jak často je praktikovaná, se podle předpokladů a očekávání umístila poloha misionářů. Podle sexuologů je tato poloha oblíbená hlavně proto, že je pohodlná. Jednak v této poloze můžete vidět partnerce do očí a zároveň je jednoduché se v této poloze dovést k orgasmu, a dopomoci k němu i partnerce. Žádná zvláštní námaha není u této polohy vyžadována.

2.       Zezadu
Tato poloha je druhou nejčastější a také druhou nejoblíbenější nejenom mezi Čechy, ale všeobecně. Žena je při této poloze na všech čtyřech, otočená zády k partnerovi, který do ní proniká zezadu.

3.       Na koníčka
Poloha, při níž žena obkročmo nadsedá nad partnerem čelem k němu, tedy jako v sedle koně.
barcelona a dvojice
Zajímavé výsledky poslední studie
Poslední studie ukázaly, že až třiaosmdesát procent všech žen je ochotno hrát během sexu nejrůznější role a také experimentovat. Více než osmdesát procent mužů by při sexu vítalo používání různých hraček, jako jsou erekční kroužky, vibrátory, dilda, ale i jiné pomůcky.

Až tři čtvrtiny dotázaných by se svým partnerem bez problémů sledovaly pornografická videa. Také se ukázalo, že ženy si užívají misionářskou polohu více než muži. Čeští muži by preferovali, aby žena byla „nahoře“.