Nábytek z masivu je nejlepší

Nábytek z masivu je nejlepší

Hledáte pohodlnou a zdravou postel do dětského anebo studentského pokoje?
Z nabídky nábytku z masivu si jistě vyberete tu pravou, která bude jejímu uživateli skvěle sloužit, takže si s ní užije opravdu sladký spánek. Například dřevěnou postel 90×200 cm.
dřevěná postel – ilustrace
Výběr takového kusu nábytku, kterým je postel, se rozhodně vyplatí nepodcenit. Třeba proto, že ji zdaleka nevyužíváme pouze na spaní. Tento kus nábytku mnohdy slouží i jako taková malá domácí kancelář, když si s sebou na matraci vezmeme počítač anebo třeba úkoly do školy. Chodíme sem relaxovat s knihou v ruce anebo s něčím příjemným k pití. A stát se může i to, že zde nebudeme spát sami – ovšem v takovém případě je lepší sáhnout po nábytku přiměřeně velkých rozměrů.
Jak je tedy vidět, sázka na opravdu kvalitní nábytek, a především kvalitní materiál, ze kterého je zhotoven, se opravdu vyplatí.
A jen těžko byste hledali jiný typ materiálu, který by se ke spaní hodil více, než je masivní dřevo. Ovšem pozor, rozhodně si nepleťte kvalitní přírodní dřevo a dřevotřísku, to rozhodně není totéž!
Zatímco masiv netvoří nic jiného, než pouze přírodní přirozeně rostlé dřevo, dřevotříska je vytvořena – jak již její samotný název napovídá, z dřevěných třísek dohromady spojených lepidlem. Jedná se tedy ve skutečnosti o dřevěný odpad, a velkým problémem tohoto materiálu je právě výše zmíněné lepidlo, ze kterého se do ovzduší uvolňují zdraví škodlivé výpary. A z těch vás následně může bolet hlava, anebo se mohou objevit jiné, mnohem závažnější potíže. Takže když dřevo – tak jedině to pravé!
les v mlze
Navíc, nábytek z masivu, ať už se jedná o libovolný kousek, vždy skvěle vypadá. Snadno zapadne do každého typu interiéru – jak na chatu, tak do moderního pokoje. A díky jeho přirozené kráse vzbudí pochvalné reakce u všech, kteří ho uvidí. Jelikož dřevo stárne do krásy, jeho estetická hodnota s časem poroste.

5/5 - (1 vote)