Hovor s kamarády přes internet

Hovor s kamarády přes internet

V úplně dřevních dobách se šlo prostě pěšky a bylo vystaráno. Za tři či sedm dní jste byli u kamaráda, řekli jste si ahoj a opustili jeho jeskyni, abyste stejně dlouhou cestu absolvovali zpět. A pak jste ve své jeskyni přemýšleli, zda tahle dovolená vůbec za to stála. Později jste mohli osedlat koně, nebo si najmout kočár. Cesta byla kratší, takže i rozhovor mohl být delší, a už to nebylo v jeskyni, ale v domě.
Nyní takovou cestu zmáknete automobilem za hodinku či více, můžete tam klidně i přespat a za pár dnů se vydat zpět.Internet v domácnosti
Pokrok doby se zastavit nedá. Zda je to ku prospěchu či ne, to je ryze akademická debata. Tím se zde ovšem zabývat nebudeme. Budeme se zabývat právě tím rozhovorem s kamarádem. Za jak dlouho to vše zvládnete dnes? Zhruba za jednu až dvě sekundy. Sice se neuvidíte osobně, ale mluvit můžete třeba týden. A ještě ušetříte za benzín, či jako kdysi za mýtné.
Stačí se domluvit na Internet Praha 5, a máte spojení s kamarádem zajištěno. A pozor, nejen s ním. Se všemi, kteří mají podobnou věcičku a chtějí se s vámi bavit také. Ne, nemusíte každý zvlášť a pak si vyřizovat vzkazy. Jde to i přesinternetovou konferenci, kde může být více účastníků. A pokud máte hodně solidní zapojení a techniku, klidně se při tom můžete i vidět. Telekonference se změní na videokonferenci a budete koukat co je to za pohodlíčko.Internet v mobilu
Ano, má to nevýhodu, a to tu, že pokud se bavíte s bývalou láskou, uvidí vaše tří denní strniště na bradě. Ano, musíte se před video rozhovorem dát trošku dohromady. Vizuální dojem je vizuální dojem, od toho vám nepomůže ani tisíc čertů. Tedy pokud stojíte o video hovor, jinak lzesamozřejmě telefonovat i klasicky, pokud máte vy a váš kamarád nebo kamarádka stejný program, kupříkladu nejznámější Skype. A jsou zde i další, kde si voláte klasicky, ale úplně zadarmo, stačí jen pohledat na internetové síti.

5/5 - (1 vote)