Do jump parku za zábavou i sportem

Do jump parku za zábavou i sportem

Pokud hledáte zábavu, kterou si můžete zpestřit sobotní odpoledne, určitě byste měli zajít do jump parku. Jedná se o zábavní a sportovní centrum, které je ideální pro každého, kdo má rád pohyb. Jak už název napovídá, jde o prostory s mnoha trampolínami.
skákající muž u moře
Zároveň se nemusíte bát, že se jedná pouze o jednotvárné a nudné skákání, které si můžete vyzkoušet na obyčejné malé trampolíně doma. Navštívíte-li například jump park v Brně, je pro vás připraveno i mnoho atrakcí, které můžete vyzkoušet .
Jedním z největších lákadel je pěnová jáma. Není nic lepšího, než pokud se rozběhnete a skočíte do pěnových kostek. Tato zábava je oblíbená především u dětí a mladistvých. Druhou nejoblíbenější atrakcí je battle beam, který je založený na tom, že stojíte na kladině a snažíte se do pěnových kostek shodit nepřítele. Vyhrává ten, který vydrží na nohou déle.
Pokud by vás i tohle omrzelo, můžete svolat partu kamarádů a jít si zahrát například basketball. Díky velkým trampolínám hra nebere úplně jiné obrátky https://www.tvorba-webu.cz/xhtml/obrazky.php a bude bavit i ty, kdo nejsou přímo zastánci tohoto druhu sportu.
Zajímavou atrakcí je i nově vybudovaná překážková dráha. Tuto arénu ocení především ti, kteří se věnují free runningu nebo parkouru. Zejména proto, že se u skákání hodně nadřete a jedná se o hodně namáhavou aktivitu, je možné jump park navštěvovat místo posilovny. Skákáním zpevníte nejen nohy a zadek, ale je zapojeno celé tělo. Skákání se řadí mezi kardio cvičení, které je nanejvýš vhodné pro shazování přebytečných kil. Zábavnější formu sportu zkrátka už nenajdete.
skákající muž ve tmě
Jelikož je k dispozici hodně vyžití, jde o ideální prostor vhodný pro školní výlety, teambuilding nebo oslavy narozenin.
Trampolíny jsou vhodné pro nacvičování akrobatických kousků. Pokud byste se tedy chtěli naučit skákat salto vzad, můžete dojít do tohoto centra, vyhledat instruktora a pustit se okamžitě do výuky.